Android İçin Matematik Sorularını Çözen En İyi Uygulamalar

Matematik ile başınız derde mi ? Sorun yok bu uygulamalar ile artık matematiği daha iyi anlayacaksınız. Bu uygulamalar ile çözemediğiniz soruların çözümünü adım adım görebilirsiniz. Android için en iyi matematik sorularını çözen uygulamaları sizler için listeledik.

 

Malmath: Adım adım çözücü

Malmath türev,limit,trigonometri,logaritma,denklemler ve cebir sorularını çözebilmekte ve çözüm aşamalarını adım adım göstermekte bunun yanında uygulama Türkçe ve grafik desteği mevcut. Uygulama ücretsiz olarak kullanılabilir ve çevrimdışı çalışabiliyor.

[appbox googleplay com.malmath.apps.mm]

 

yHomework – Math Solver

yHomework matematik sorularınızın çözümleri adım adım gösterebilmekte ve sorularınızı çözümsüz bırakmama onuşunda kararlı bir uygulama malmath uygulamasından eksiği ise Türkçe dil desteğinin bulunmaması

[appbox googleplay com.MathUnderground.MathSolver]

 

Photomath

Mobil platformların en popüler matematik sorularının çözücüsü photomathın kullanımı hayli basit herhangi bir yazma işlemiyle uğraşmanıza gerek yok sadece kamerayı açın ve soruya tutun, cevap adım adım çözümlü bir şekilde karşınızda. Uygulama ücretsiz ve Türkçe

[appbox googleplay com.microblink.photomath]

 

Mathway – Math Problem Solver

Mathway temelde ileri seviyeye kadar tüm matematik sorularını çözen ve adım adım açıklayan bir uygulama olarak mağazada bulunmakta. Uygulama ücretsiz ama Türkçe dil desteği mevcut değil .

[appbox googleplay com.bagatrix.mathway.android]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir