Android Sistem Sesleriyle Birlikte Ekran Kaydı Nasıl Yapılır ? [2018]

Android cihazlarda doğrudan ekran kaydı alınabilse de maalesef root izinleri açık olmadan sistem sesleri kaydedilemiyor. Google play mağazası üzerinde bulabileceğiniz neredeyse bütün uygulamalar mikrofon üzerinden ses kaydediyor bu ise arka plan seslerinin duyulmasını istemeyenler için kötü bir durum oluşturuyor. Bu makalemizde root izni açık android telefonlar için sistem sesleriyle beraber ekran kaydı nasıl alınır anlatacağız.

 

  1. SCR PRO

SCR ekran kaydedici uygulaması Google play mağazasında bulunmuyor xda üzerinden geliştirici tarafından açılmış konu üzerinden indirebilirsiniz. SCR uygulaması tamamen ücretsiz ve reklam içermiyor. İsterseniz uygulamayla sistem seslerini kaydedebilir ve görüntüye ön kameranızı ekleyebilirsiniz. SCR Pro bazı android sürümlerinde çalışmayabiliyor.

İndirme Bağlantısı  

2.REC.Me 

Rec.me ile 1080 p kalitesine kadar ekran videosu kaydedebilir videonuza sistem seslerini dahil edebilir isterseniz de ön ve arka kamerayı da  kaydedebilirsiniz. Android de sistem seslerini kaydetmek istiyorsanız bu uygulama için mağazadan ek bir uygulama daha kurmanız gerekiyor . Rootlu cihazda iki uygulamayı kurduktan sonra ekran videosu çekerken sistem seslerini de kaydedebilirsiniz.

Bu uygulamalar dışında android  sistem seslerini kaydeden uygulamalar biliyorsanız yorumlarda yazabilirsiniz .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir