Eni İyi Android Zombi Oyunları

Zombi kıyameti sonrası hayatta kalma amaçlı oyunları sever misiniz ? Kontrolünü kaybetmiş zombilerden kaçmak veya yok etme amacınız olan en iyi android hayatta kalma oyunlarını siz zombi severler için listeledik.

 

Zombie Highway

[appbox googleplay com.auxbrain.zombie_highway]

Zombie Highway kesinlikle en iyi  android zombi kaçış oyunu unvanını hak eden bir oyun.16 farklı silah 4 farklı araba özelleştirmesi ile 3 değişik hava şartlarında 8 zorlu bölümde birbirinden güçü 8 tür zombilerden oluşan saldırgan gruplardan kurtulmaya çalışacaksınız. Oyunun amacı aracınızla kaza yapmadan ilerlemek ama bu o kadar kolay değil. Oyunda size saldıran zombiler aracınıza tutunarak sizi yoldan çıkarmaya çalışacak onları ezerek veya silahınız ile yok edebilirsiniz.

Dead Land – Korku Şehri

[appbox googleplay com.isandroid.deadland ]

Zombiler tarafından ele geçirilmiş bir dünyada ne kadar hayatta kalabilirsin ? Onlardan birini bulduğunda silahını kullanarak kafalarını uçur ve kurtul. Dead Land  android zombi vurma oyunları arasında biraz kötü grafiklere sahip gibi görünse bile eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir oyun

DEAD TRIGGER 2

[appbox googleplay com.madfingergames.deadtrigger2 ]

Dead Trıgger şüphesiz android telefonlar için zombi oyunu delinince akla ilk gelen oyunlardan biridir.600 adet oyun senaryolarını dünyadan 10 farklı bölgede ve 33 değişik çevrede 37 silahtan biri seçerek bitirin.

Into the Dead

[appbox googleplay com.sidheinteractive.sif.DR ]

Zombi cehennemine bodoslama daldığınız oyun Into the Dead ile hayatınızı kurtarmak için kaçın eğer varsa birbirinden güçlü silahlarınızı kullanın ve zombileri tekrar geri dönmemek üzere yollayın. Maceranızda zorlu görevleri tamamlayarak yeni silahlar elde edin.

 Zombi Doğrayıcı

[appbox googleplay com.moistrue.zombiesmasher ]

Bu oyunu tam olarak android zombi ezmece oyunu olarak tanımlanabilir. Zombileri öldürmek için parmağanızla kafalarını patlatmanız yeterli ama dikkatli olun diğer insanlara zarar vermeyin. Zombi Doğrayıcı kısa boş vakitleri eğlenceli hale getirmek için ideal bir oyun

Zombie Anarchy: Survival Game

[appbox googleplay com.gameloft.android.ANMP.GloftZSHM ]

Zombie Anarchy oyunun amacı tam olarak Zombi istilasından zombizedeleri kurtararak onların yeteneklerinden faydalan ve kendi oluşturacağın üssünü koru olarak özetlenebilir.Hikaye modundan sıkılırsan çevrimiçi modula daha uzun saatler geçirebilirsiniz.

Blood Zombies HD

[appbox googleplay com.blood.zombies2]

Blood zombies sizlere fps modunda birbirinden korkunç mekanlarda ak47 ve m4 gibi efsane silahlarla zombilerin kökünü kurutmayı vadediyor. Zorlu boos görevlerini bitirdiyseniz eğlencenizin devamı için çevrimiçi savaşlara göz atmayı unutmayın.

Android için ücretsiz zombi oyunları listemizin sonuna geldik. Sizin favori zombi oyununuz nedir ?

 

Eni İyi Android Zombi Oyunları” için bir yorum

  • 3 Nisan 2017 tarihinde, saat 17:40
    Permalink

    Oyun hastaları için bulunmaz nimet bir liste olmuş valla, bravo 🙂

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir