En İyi Android Dosya Yöneticileri

Android cihazınızda dahili olarak gelen dosya yöneticiniz bazı durumlarda her işinizi göremeyebilir veya görsel ve işlevsel olarak daha iyi bir klasör gezginine ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu yazımızda Google Playde bulunan en iyi dosya yöneticilerini listeledik.

 

                Es Dosya Yöneticisi

  [appbox googleplay com.estrongs.android.pop ]

Androidin lider dosya yöneticisiyle tanışmadıysanız bir an önce deneyin. Es bulut depolama, root gezgini, ftp ye bağlanmaya kadar her işinizi tek bir uygulamadan halletmenizi sağlıyor.Rar ve zip desteğiyle ek bir uygulamaya gerek kalmadan android cihazınızdan kolayca rar dosyaları açabilme ve oluşturabilmenize olanak sağlıyor. Üstelik şifreli rar dosyalarını da destekliyor. Son olarak es dosya yöneticisi evrensel bir uygulama tüm dosya yönetim işlerinizi internetin olduğu her yerden halledebilirsiniz.

              File Commander

[appbox googleplay com.mobisystems.fileman]

File Commander es dosya yöneticisine göre daha sade bir arayüze sahip olmakla beraber onun yapabileceği çoğu işlevi yerine getirebilmektedir. File commander dosyalarınızı resimler,müzikler vb. kategorilere ayırarak sizin daha çabuk dosyalarınıza ulaşmanızı sağlamaktadır ve diğer dosya yöneticilerinden farklı olarak ücretli sürümünde çöp kutusuda bulundurur.Yeni gelen dosya güvenliği desteği ile dosyalarınızı şifreleyebilir ve gizleyebilirsiniz.File commanderın zip ve rar desteği de vardır. Bulut depolamadaki dosyalarınızı da ayrı uygulamalar yerine sadece file commander ile kolayca yönetebilirsiniz . Bir sunucunuz varsa ftp/ftps bağlantınızı bu uygulamayla kolayca oluşturabilir farklı uygulamalarla uğraşmazsınız.Dahili dosya çeviricisi sayesinde tek tıkla yüzlerce formata dosyalarınızı çevirebilir.

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir