En İyi Online Photoshop Siteleri

Fotoğrafınız üzerinde yapacağınız basit düzenlemeler için büyük boyutlarda program indirmenize gerek yok.Sizin için en iyi  5 online fotoğraf düzenleme sitesini seçtik. Bu ücretsiz online ücretsiz photoshop siteleri ile program indirmenize ve teknik bilgiye gerek olmadan kolayca fotoğraflarınızı düzenleyebilirsiniz.

1.Pixlr Express

pixelexpress

Pixlr Express ile fotoğrafınıza efektler ekleyebilir ve üzerinde bir çok oynama yapabilirsiniz. Basitçe bir kullanıma sahiptir.

2.Pixlr Editor

Pixlr Editor

Pixlr Expresse göre Editör sürümü tarayıcınızda bir Adobe Photoshop görevi görebilecek kadar gelişmiş bir fotoğraf editörü.Daha çok orta düzey bilgiye sahip kullanıcılara hitap eden Pixlr Editör ile katmanlarla çalışabilir, klonlama aracı gibi araçlarla çalışabilir indirmeden Adobe Photoshop deneyimi yaşayabilirsiniz.

3.Fotor

fotor

Bu editör ile hazır temalarla kolayca facebook kapağı,kart,poster,facebook ve instagram paylaşımı yapabilirsiniz.

4.Clippingmagic

clippingmagic

Clippingmagic resimlerinizi png hale getirmeye yarıyor.Pngnizde olacak kısmı yeşile boyayın daha sonra boşluk tuşuna basarak olmamasını istediğiniz kısımları kırmızıya boyayın. Yan tarafta siz boyadıkça png hali ortaya çıkacak en sonunda indirebilirsiniz.

5.FunPhotoBox

funphotobox

Funphotobox ile hazır gif temalarına resminizi yükleyerek eğlenceli animasyonlar oluşturabilirsiniz.

 

Sizin en beğendiğiniz online fotoğraf düzenleme sitesi hangisi ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir