Siyah Beyaz Fotoğraf Renklendirme Nasıl Yapılır ?

Eski resimlerinizi renklendirmek için photoshop programları ile profesyonel  bir iş çıkarabilirsiniz ama bunu yapacak yeterince bilginiz yoksa resim renklendirme işini  Algorıthmia  sitesi sayesinde tek bir tıkla halledebilirsiniz

Siyah beyaz fotoğraf renklendirme sitesi olan Algorıthmia sadece .jpg formatında resimleri renkliye çevirebilir.Siyah beyaz fotoğrafı renklendirmek için  resminizi online bir resim depolayıcısına örneğin hızlıresime yükleyin ve linkinizi yapıştırdıktan sonra colorize it butonuna basın biraz bekledikten sonra resminizin renkli hali aşağıda oluşacak.Siyah beyaz resmi renklendirmeyi bu siteyle kolayca yapabilirsiniz .İşlrm tamamlandığında size öncesi ve sonrası şeklinde karşılaştırma verir ve alta bulunan download colorized imageye tıklayarak resminizi indirebilirsiniz.

siyah beyaz resim renklendirme

 

 

 

 

Siyah Beyaz Fotoğraf Renklendirme Nasıl Yapılır ?” için 4 yorum

 • 15 Ağustos 2016 tarihinde, saat 23:46
  Permalink

  Kimine göre çok kolay tabiki hiç denememiş yada bugüne kadar resmi siyah beyaza, yada renkliye çevirmemişler için zor olacaktır. Benimde arasıra ihtiyacım oluyor ve kolay bir şekilde basit photoshop bilgimle yapabiliyorum. Siyah Beyaz Fotoğraf Renklendirme dışında bir de siyah beyaz resim olup sadece bir kaç noktası renkli yapılınca resimler çok hoş duruyor buna farklı da bir isim veriliyordu. Şimdi aklıma gelmedi ama tüm manzara resmi siyah beyaz sadece çiçek renkli kalıyor çok süper oluyor. Bu konuda da paylaşımla bulunursanız çok yerinde olacaktır.

  Yanıtla
 • 10 Ağustos 2016 tarihinde, saat 09:29
  Permalink

  Eski fotoğrafları renklendirmek için iyi bir çözüm.

  Yanıtla
 • 8 Ağustos 2016 tarihinde, saat 17:24
  Permalink

  Bunu nasıl yapıyorlar hala anlamış değilim.

  Yanıtla
 • 7 Ağustos 2016 tarihinde, saat 18:55
  Permalink

  Eski fotoğrafları canlandırıp birazda Photoshop ile detaylandırarak güzel çalışmalar ortaya konabilir yazı için teşekkürler .

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir