Windows Phone İçin En İyi 5 Çizim Uygulaması!

Windows 10 ile telefonlarımızın ve bilgisayarlarımızın ortak platformda buluştuğu bu altın günlerde Windows Phone’unuz için yaratılmış fakat aynı zamanda Windows 10 sayesinde bilgisayarınızda da kullanabileceğiniz uygulamaları biliyor musunuz?

İşte içinizdeki ressamı uyandıracak 5 sanatsal çizim ve düzenleme programı:

1. Fresh Paint

freshpaint

 

Windows Phone’da çizim uygulaması arıyorsanız, yolunuz bir şekilde bu uygulamayla kesişecektir! En ünlü çizim uygulamalarından birisi olan Fresh Paint, diğer çizim uygulamalarına nazaran çok daha gerçekçi detaylar yaratmanızı sağlıyor. Var olan resimlerin üzerine sanatınızı entegre edebildiğiniz gibi, kendiniz yeni bir şeyler de çizebilirsiniz. Harika tablolar yaratabileceğiniz bu uygulamada hazır renk paletleri ve paketler de bulunmakta ve tamamen ücretsiz!
https://www.microsoft.com/tr-tr/store/apps/fresh-paint/9wzdncrfjb13

Ücretsiz / 4,2 Yıldız

2. Didlr

didlr

Bir şeyler çizmek ve herkese göstermek mi istiyorsunuz? O halde aradığınız didlr uygulaması olmalı! Müthiş yetenekli insanları barındıran topluluğuyla bir sanat camiasına girmiş gibi hissedeceğiniz uygulama, Fresh Paint’ten farklı olarak size tamamen eğlenceye ve paylaşıma dayalı bir ortam sunuyor. Eğer arkadaşlarınızı davet edip bir odada resimlerinizi yarıştırmak istiyorsanız sizi didlr’a alalım!

Ücretsiz / 4,1 Yıldız

https://www.microsoft.com/tr-tr/store/apps/didlr/9wzdncrfhwk4

3. Fantasia Painter

dantasia painter free

 

Adobe Photoshop’ta yapabildiklerinizin bir kısmını size bir mobil uygulamayla sunan bu harika aplikasyon adından da anlaşılabileceği gibi hayal gücünüzün sınırlarında bir tur atmanıza olanak sağlıyor. Reklamlar barındıran fakat tamamen ücretsiz olan uygulamada istediğiniz gibi çizmekte, istediğiniz gibi düzenlemekte özgürsünüz. Fotoğraflar üzerinde birçok oynama yapabilmenizi sağlayan uygulama tamamen ücretsiz!

Ücretsiz / 4,6 Yıldız

https://www.microsoft.com/tr-tr/store/apps/fantasia-painter-free/9wzdncrfj0jl

 

4.Draw Free

draw free

“Bana bir kalem verin, dökeyim hislerimi kağıda” diyenlerden misiniz? Evet, tam olarak okuduğunuz bu kısım sizinle alakalı o zaman! Draw Free, size renk paletinden seçtiğiniz bir renk ucu barındıran bir kalem veriyor ve boş sayfaya dilediğinizi çizmenize olanak sağlıyor. Animasyonlu çizimlerle dinamik görünüm sağlayan uygulama, tüm özellikleri bu ücretsiz ve reklamlı sürümde barındırıyor!

Ücretsiz / 4,1 Yıldız

https://www.microsoft.com/tr-tr/store/apps/draw-free/9wzdncrfhwzj

5.Paint

paint

Windows’ta paint terk eserlerinizi unutamıyorsanız, Windows Phone için çizim uygulamalarını tanıttığımız yazımızdaki bu 5. uygulama sizin için biçilmiş kaftan. Özetle bir fotoğrafı alıp üzerine yazı yazabileceğiniz, çizimler yapabileceğiniz veya boş bir kağıda bunları ekleyebileceğiniz bu basit ve kullanışlı uygulama, sizler için Windows Phone mağazasında ücretsiz!

Ücretsiz / 4 Yıldız

https://www.microsoft.com/tr-tr/store/apps/paint/9wzdncrfj1rv

Windows Phone İçin En İyi 5 Çizim Uygulaması!” için 2 yorum

 • 25 Ekim 2015 tarihinde, saat 22:36
  Permalink

  windows phone kullanıcısı olarak aralarından draw free ve didlr uygulamasını önerebilirim, ufak işler için işinize yarayabilirim, zaten windows phone kullanıcılarının uygulama yönünden çok kısıtlıyız, fazla destek görmüyoruz, bu tarz paylaşımlar ve uygulamalar işinizi görür diye düşünüyorum.

  Yanıtla
 • 25 Ekim 2015 tarihinde, saat 18:42
  Permalink

  faydalı bilgilendirme için teşekkürler çok işime yarayacak 🙂

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir